Spotkanie absolwentów

Dnia 13 maja w ramach obchodów z okazji 150- lecia Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica odbyło się spotkanie absolwentów. W tym dniu naszą szkołę odwiedzili licznie zgromadzeni absolwenci. Byli wśród nich tacy, którzy mury szkoły opuścili niedawno, ale także takie osoby, które pożegnały się z naszą szkołą wiele lat temu.

Podczas spotkania absolwenci mieli okazję obejrzeć przedstawienie w wykonaniu uczniów klasy 2b Szkoły Podstawowej, których do występu przygotowała pani Barbara Pisuk. Dzięki obejrzanemu przedstawieniu można było powrócić do wspomnień z przeszłości oraz porównać swoje szkolne lata do obecnego życia w szkole.

W tym dniu w salach lekcyjnych zorganizowano kawiarenki, gdzie na wszystkich uczestników spotkania czekał słodki poczęstunek oraz możliwość spotkania się z gronem pedagogicznym.

Wspólne rozmowy i wspomnienia z nauczycielami oraz spotkanymi koleżankami i kolegami umilała melodia znanej wszystkim polskiej piosenki „ Odpływają kawiarenki” Ireny Jarockiej.Podczas spotkania wszystkim zgromadzonym towarzyszył dobry humor.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy naszym absolwentom za przybycie oraz spędzenie tego czasu w miłej atmosferze.

Autor: Karolina Klupczyńska