Absolwenci 2018/2019

Absolwenci ostatniego rocznika Gimnazjum im. A. Mickiewicza 2018/2019

Od lewej siedzą: Angelika Borucka, Wiktoria Konwińska, Kinga Ciesiółka, Julia Kliszewska, Martyna Sempołowicz, Julia Soboń, Aleksandra Ślot, Patrycja Kowalska.
W środkowym rzędzie od lewej stoją: Martin Kryszkowski, Mateusz Ratajczak, Maciej Szudrowicz, Filip Ciesielski, Jakub Dębowski, Tobiasz Borucki, Fabian Krenke, Jakub Patelski, Jan Jankiewicz, Aleksander Kostecki.
W ostatnim rzędzie od stoją: Paweł Wachowiak, Norbert Górny, Kacper Goździk, Zuzanna Ślęzak, Jakub Konwiński, Nina Marczak, Dawid Jankowski, Michał Lik, Bartosz Borucki.

Absolwenci Szkoły Podstawowej im. S. Staszica w Żelicach

Od lewej siedzą: Natalia Lik, Amanda Wachowiak, Klaudia Chudzińska, Daria Szymańska, Róża Sikorska.
W środkowym rzędzie od lewej stoją: Łukasz Nowak, Kacper Kramer, Dawid Kułacz, Adam Konwiński, Dawid Tabis, Adrian Wachowiak, Fabian Ratajczak, Kacper Wacowiak, Adrian Rajs, Dawid Walaszczyk.
W ostatnim rzędzi od lewej stoją: Kamila Kaczmarek, Mikołaj Maćkowiak, Zuzanna Frasońska.