Msza święta z okazji Jubileuszu Szkoły Podstawowej

Dzień kończący obchody 150 -lecia Szkoły Podstawowej w Żelicach rozpoczął się uroczystą Mszą świętą koncelebrowaną, której przewodniczył proboszcz parafii w Potulicach ks.Tomasz Kubiak, towarzyli mu: były proboszcz tejże parafii ks. Jan Kasztelan oraz absolwent naszej szkoły ks. Paweł  Rybak. W oprawę liturgii Mszy świętej włączyli się uczniowie naszej szkoły.

Zgromadzona na uroczystej Eucharystii społeczność szkoły wraz z zaproszonymi gośćmi dziękowała Panu Bogu za dotychczasową opiekę oraz modliła się o błogosławieństwo na kolejne lata nauki i pracy.

W homilii skierowanej do wszystkich zgromadzonych ks. Paweł Rybak podkreślił wpływ szkoły na życie każdego człowieka. Podzielił się także swoimi wspomnieniami z lat spędzonych w murach naszej szkoły.

Autor: Justyna Wyszyńska