Dzień Babci i Dziadka u Misiaków

W świecie, w którym każdy pędzi do przedszkola, szkoły, uczelni, pracy,… gdzie dzień, który się jeszcze dobrze nie skończył już myśli o kolejnym dzionku są Skarby Najcenniejsze - Dziadkowie. Mądrość życiowa, która jest z nimi zawsze wysłucha, chętnie poradzi, przytuli, ukoi, a przede wszystkim znajdzie czas, bo wie, co w życiu jest naprawdę ważne. Dnia 20 stycznia 2017 roku w świetlicy w Potulicach Misiaki gościły swoje Skarby - Babcie i Dziadków.

Spotkanie zaczęło się od powitania gości i części artystycznej w wykonaniu przedszkolaków. Były piosenki, tańce, wiersze. Maluchy pierwszy raz korzystały z nagłośnienia. Były dzielne. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Później wnuczęta wręczyły swoim gościom laurki w kształcie serca. Dziadkowie otrzymali też wykonane z masy solnej świeczniki. Później goście podziwiali prezenty, gawędząc z wnukami przy kawce. Po poczęstunku Dziadkowie zostali zaproszeni do tańca. Goście przyjęli z ochotą zaproszenie do zabawy, a w przerwach zaprezentowali wnukom swoje zdolności wokalne, śpiewając piosenki turystyczne. Wszystko co dobre szybko się kończy. Dziękujemy Szanownym Gościom za udział w imprezie, a Rodzicom za przygotowanie wspaniałego poczęstunku oraz pomoc w organizacji imprezy.

Autor: Sylwia Broniewska