Oj, działo się!!! Bal Przebiereńców w Przedszkolu w Potulicach

W piątek, 27 stycznia 2017 roku w Przedszkolu w Potulicach odbył się Bal Przebierańców. Tak, jak w poprzednich latach, moglśmy liczyć na odwiedziny oraz wspaniałą zabawę wśród Wróżek, Księżniczek, Policjantów, znakomitych piłkarzy i innych znanych na całym świecie postaci bajek i filmów. W trakcie balu odbyło się wiele konkursów, nagrodzonych słodkimi upominkami. Jednak wszystkie dzieci, dzięki wspaniałemu uczestniczeniu w zabawie otrzymały prezenty, które kurier dowiózł oczywiście na czas - MEGAKOLOROWANKI ! Dziękujemy Dzieciom oraz wszystkim Rodzicom za wspaniale pomysły (przebrania) i słodkości, które uświetniły zabawę! Dziękujemy najmłodzszym Paniom za super pomysły i ogromne zaangażowanie!

Autor: Lidia Kulpińska