Dzień Babci i Dziadka u Krasnali

18 stycznia 2017 roku Krasnale zaprosiły swoje ukochane Babcie i ukochanych Dziadków na uroczystość z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka. Przygotowały się do tego bardzo starannie i z wielkim zaangażowaniem. Dzieci najpierw przedstawiły program artystyczny, w którym nie tylko powtórzyły występ świąteczny, ale także zaśpiewały specjalnie dla Babć i Dziadków piosenki oraz zadeklamowały wiersze. Dzieci po przedstawieniu podarowały własnoręcznie podpisane laurki i samodzielnie wykonane prezenty. Wychowawczyni w imieniu dzieci podziękowała Babciom i Dziadkom za ich miłość, troskę, wielkie serce oraz bezcenny czas poświęcany swoim Wnukom. Przy kawie, ciastach i torcie Krasnale spędziły szczególny czas ze swoimi bliskimi.

Autor: Lidia Kulpińska