Andrzejki w Potulicach

25 – ty dzień listopada 2016 roku był podwójnym świętem w przedszkolu w Potulicach. Tego dnia odbyły się tu również tradycyjne andrzejki.

Oczywiście świętowaliśmy wspólnie. Wszystkie dzieci spotkały się w jednej sali. Tam pani Maja powitała przedszkolaki, krótko informując zebranych o celu wspólnego spotkania i zachęcając wszystkich do wesołej, zgodnej zabawy. Najpierw maluchy chętnie sprawdzały co je czeka w przyszłości podchodząc (nawet po kilka razy) do stanowisk z kolejnymi wróżbami. Później przedszkolaki brały udział w zabawach, tańczyły przy muzyce. Podczas przerw korzystały z suto zastawionego stołu – za co dziękujemy rodzicom. Podczas imprezy przedszkolnej wszystkie dzieci wspaniale się bawiły. Teraz, zaopatrzone w miłe wspomnienia, czekają na kolejną przedszkolną zabawę.

Autor: SB