Ogólnopolski konkurs piosenki "Wygraj szansę"

W środę 26 października uczennice Szkoły Podstawowej reprezentowały gminę Wągrowiec w ogólnopolskim konkursie piosenki „Wygraj szansę’’ w Obornikach.

Piosenkę pt. „Ciągle pada ‘’ doskonale wykonała uczennica klasy 6 Wiktoria Bugnacka, a w tańcu towarzyszyły jej Milena Samolak i Oliwia Konwińska z klasy 5a.

Wśród dużej konkurencji dziewczyny zdobyły 4 miejsce i tym samym uzyskały pierwsze wyróżnienie w konkursie.

Doskonale spisała się też widownia, a wśród nich 27 uczniów naszej szkoły, którzy towarzyszyli dziewczynom podczas występów. Głośny doping oraz 3 transparenty na pewno pomogły naszym artystkom podczas występu.

Wiktoria oprócz wyróżnienia otrzymała w nagrodę odtwarzacz CD, a Milena i Oliwia książki.

Cieszymy się, że małe artystki ze  Szkoły Podstawowej w Żelicach, tak pięknie reprezentowały nasza gminę.

GRATULACJE DZIEWCZYNKI!

Kliknij tutaj, by zobaczyć stronę konkursu: http://www.tv-media.com.pl/

Autor: Joanna Kowalczewska