Wygrywamy szansę!

W czwartek 06.10.2016. uczennice Szkoły Podstawowej stanęły do gminnych eliminacji konkursu Wygraj Szansę.  Gminie Wągrowiec przydzielono piosenkę pt. Ciągle  pada.

Wspaniałe wykonała ją nasza jak zawsze wspaniała i przebojowa Wiktoria Bugnacka, a towarzyszyły jej w tańcu Milena Samolak i Oliwia Konwińska.

Dziewczynki wygrały ten etap konkursu, a następnym krokiem będzie reprezentowanie całej gminy Wągrowiec, a tym samym oczywiście naszej szkoły w konkursie, który odbędzie się 26.10.2016 w Obornikach.

Oprócz drobnych nagród uczennice wywalczyły też wyjazd wspólnie z nimi dla 30 uczniów naszej szkoły na koncert konkursowy do Obornik.

Pozostaje tylko życzyć artystkom pięknego wykonania konkursowej piosenki, a wybranym kibicom przygotowania wspaniałych transparentów.

TRZYMAMY KCIUKI!

Autor: Joanna Kowalczewska