Wyniki naboru - nauczyciel wychowania fizycznego

Dyrektor Zespołu Szkół w Żelicach informuje,
że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko
nauczyciela wychowania fizycznego
na czas nieobecności nauczyciela w Zespole Szkół w Żelicach
wybrana została Pani Roksana Białas, zamieszkała w Wągrowcu.

Uzasadnienie:

Na otwarty i konkurencyjny nabór na stanowisko nauczyciela wychowania fizycznego  odpowiedziało sześć osób. Wszystkie oferty wpłynęły w terminie wyznaczonym w ogłoszeniu i spełniały wymagania formalne. Rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzono 9 września 2016 r.

Pani Roksana Białas wykazała się znajomością zagadnień z zakresu zadań realizowanych przez nauczyciela wychowania fizycznego oraz znajomością procedur niezbędnych do wykonywania pracy na tym stanowisku.

Pani Roksana legitymuje się wykształceniem wyższym. Ukończyła studia magisterskie na Zamiejscowym Wydziale Kultury Fizycznej w Gorzowie Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu; kierunek: wychowanie fizyczne, specjalność nauczycielsko-trenerska, obszar kształcenia: nauki medyczne, nauki o zdrowiu oraz nauki o kulturze fizycznej. Ponadto legitymuje się kwalifikacjami do prowadzenia zajęć z gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej oraz stopniem trenera klasy drugiej pływania.

Zespołu Szkół w Żelicach

/-/ Izabela Wiśniewska