Wyniki naboru - nauczyciel wychowania przedszkolnego

OGŁOSZENIE O WYNIKU NABORU

NA STANOWISKO NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Dyrektor Zespołu Szkół w Żelicach informuje,
że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko
nauczyciela wychowania przedszkolnego w Zespole Szkół w Żelicach
wybrana została Pani Agata Malewska, zamieszkała w Runowie.

Uzasadnienie:

Na otwarty i konkurencyjny nabór na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego odpowiedziały cztery osoby. Wszystkie oferty wpłynęły w terminie wyznaczonym w ogłoszeniu; dwie nie spełniały wymagań formalnych. Rozmowy kwalifikacyjne zaplanowano na 1 września 2016 r.

Pani Agata Malewska wykazała się znajomością zagadnień z zakresu zadań realizowanych przez nauczyciela wychowania przedszkolnego oraz znajomością procedur niezbędnych do wykonywania pracy na tym stanowisku.

Pani Agata legitymuje się wykształceniem wyższym. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Edukacyjno-Filozoficznym Akademii Pomorskiej w Słupsku, kierunek: pedagogika, zakres: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza oraz studia podyplomowe na Wydziale Pedagogiki Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w zakresie Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna.

Zespołu Szkół w Żelicach

/-/ Izabela Wiśniewska