Dzień Dziecka z koleżankami z gimnazjum

Pogoda w tym roku spłatała nam figla dlatego zajęcia musiały odbyć się w szkole. Klasa 3 b podczas warsztatów plastycznych przygotowała swoje portrety. Wykonane prace uczniowie umieścili na gazetce. Później dzieci z innych klas próbowały odpowiedzieć na pytanie „Poznajesz moją twarz?”

Po warsztatach plastycznych przyszedł czas na zajęcia ruchowe, które zorganizowały uczennice z 3 klasy gimnazjum Patrycja Antosiak, Zuzanna Nowak i Aleksandra Krawiecka. Dziękujemy starszym koleżankom za przygotowanie i przeprowadzenie zabaw. Dziewczynki wykazały się umiejętnościami pedagogicznymi. Może za kilka lat wrócą do szkoły w innej roli. Tego im życzymy!!!, a na razie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA!!!

Autor: Sylwia Broniewska