Konkursy profilaktyczne

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursach profilaktycznych organizowanych przez Stację Sanitarno – Epidemiologiczną i po raz kolejny odnieśli wielki sukces!

Najlepiej wypadła Wiktoria Bugnacka, której praca zdobyła I miejsce na etapie powiatowym i wyróżnienie na etapie wojewódzkim w konkursie „Palić nie palić oto jest pytanie”. Wiktoria swoje nagrody odebrała w Poznaniu i Wągrowcu.

Należy także wspomnieć o uczniu klasy IIIa Bartoszu Pawliku, który zdobył wyróżnienie w konkursie „Nie pal przy mnie proszę”

Podziękowania należą się także uczniom klasy szóstej, którzy wzięli udział w konkursie „Znajdź właściwe rozwiązanie”, w szczególności Marcie Ciesielskiej, Ninie Marczak oraz Kacprowi Gożdzikowi.

Jeszcze raz wielkie gratulacje!

Autor: Beata Krakowiak