Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Badmintonie

Ekipa dziewcząt i  chłopców pojechała w dniu 28.11.2015 r do Trzcianki, by zobaczyć jak grają najlepsi w coraz bardziej popularnym i odradzającym się również w naszej szkole badmintonie. I tutaj wielka niespodzianka, bo to właśnie inni patrzyli jak się gra i wygrywa.

Drużyna dziewcząt w poszczególnych pojedynkach zbierała punkty nie przegrywając spotkań i w rezultacie wygrała zawody, pokonując mistrza i vice mistrza ubiegłego roku.

Na szczególną uwagę zasługuje Nikola Chrzempa, która wykazała się odwagą, siłę charakteru, wiarą w zwycięstwo i mistrzostwo zarazem, pokonując niedyspozycję zdrowotną.

Oto nasze arystokratki badmintona: wspomniana Nikola Chrzempa, Marta Ciesielska i Wiktoria Konwińska  - uczennice klasy 6.

Niemniejszy sukces odniosła również drużyna chłopców z klasy 6, w składzie Kacper Goździk i Maciej Szudrowicz zajmując wysokie, medalowe III miejsce.

Dziękuję Wam kochani, jestem szczęśliwa i cieszę się Waszym szczęściem.

GRATULACJE, OWACJE, BRAWA!!!

Autor: Ewa Kania