Łączy nas piłka

Turniej Piłki Nożnej z okazji Niedzieli Papieskiej odbył się w Wiatrowie w dniu 17.10.2015r.  Organizatorzy -  LZS-y zaprosili również księdza- paulina Marka, który w krótkim konkursie wiedzy o Janie Pawle II, nagrodził naszych znawców tematu- piłkarzy Eryka Dybowskiego z IIG i Jakuba Felsmana z 6 SP piłkami.

W ogóle dzień był udany w sukcesy, ponieważ i reprezentacja SP i Gimnazjum zdobyła w tym turnieju najwyższe laury w postaci zwycięstwa – I miejsca.  GRATULACJE chłopaki.

Chłopcy z SP pokonali SP Łekno 3:1 oraz zremisowali z SP Wiatrowo 1:1 oraz SP Łaziska 2:2. Graliśmy w składzie: Jakub Felsman, Maks Krawczyk, Dawid, Jakub Jankowscy, Fabian Ratajczak, Kacper Wachowiak, Remigiusz Polega, Miłosz Ślesiński.

Autor: Ewa Kania