62-113 Żelice, Żelice 14a
tel. 67 26 16 887

E-mail: sekretariat@spzelice.szkolnastrona.pl

Siennieńskie Biegi Przełajowe

Kolejny sukces naszych biegaczy, którzy po raz trzeci z rzędu zdobyli drużynowo III miejsce. Nie jest to ani łatwe, ani proste mając za rywali cały powiat, gminę i ilość uczestników w każdej kategorii biegowej.

Każdy sukces jest tym bardziej satysfakcjonujący, im trudniej się go zdobywa. Czasami płacz ze szczęścia i radość przez łzy przeplatają się wzajemnie. I tak było w Siennie !!! do tego emocje, zmęczenie i ogromne szczęście z ukończenia biegu.

Naszą szkołę reprezentowało 56 –u zawodników z SP łącznie z uczniami z  Rudnicza oraz 18-u reprezentantów z Gimnazjum. Najwyższą lokatę zdobyła Milena Kliszewska z klasy 2, która na metę wstawiła się jako druga, zajmując II miejsce. Klaudia Ratajczak z klasy 4a oraz Daria Walaszczyk z IIG i Michał Woźniak też z IIG zajęli IV miejsce, Maksymilian Krawczyk z kl 6 i Filip Szymczak z IIG  - V m, Nikola Chrzempa z kl.6 – VIIIm, Marta Ciesielska z kl.6  i Miłosz Kurzawa z kl 4b -  Xm, Woźniak Marta z kl 2 z Rudnicza – VI m oraz Victoria Maras również z Rudnicza i Jagoda Piechowiak z 3a -  IX m. Oprócz w/w zawodników miejsca punktowe dla szkoły do XX m zajęli m.in. Wanesa Chrzempa, Milena Samolak, Remigiusz Polega, Kacper Goździk, Kamil Frąszczak  itp.

Szczególne brawa dla dziewczyn z klas III G, które po „błogim lenistwie ruchowym” przeobraziły się w biegowe aktywistki. Jak tak dalej pójdzie to przynajmniej półmaraton opanujecie jeszcze w tym roku szkolnym – a zaproszenie na poznański półmaraton na Was czeka !!!