Filmik konkursowy uczniów klasy 2 reklamujący naukę języka niemieckiego

Uczniowie klasy 2 w Żelicach, podczas zajęć na kółku z p. A. Bartkowiak, zainteresowali się pewnego dnia stroną internetową www.terazniemiecki.pl, na której umieszczono pewną informację…

Było to zaproszenie do zrealizowania spotu reklamowego promującego naukę języka niemieckiego. Wszyscy żywo zainteresowali się tematem i zapragnęli wziąć udział w konkursie, mimo iż nie mamy wprawy w kręceniu filmików, ani odpowiedniego profesjonalnego sprzętu. Jednak bardzo się staraliśmy.

Podczas kręcenia filmiku, niestety zabrakło nam jednego z bardziej zaangażowanych uczniów - Franka Nowaka.

A oto nasi mili „aktorzy” obecni na filmiku: Marika Erenc, Zuzanna Szeląg, Julka Ślęzak, Ania Ciesiółka, Kinga Kozłowska, Sandra Mróz, Martynka Wocińska, Kuba Mróz, Miłosz Kurzawa.

Przy montażu i umieszczeniu spotu na stronach internetowych, bardzo pomogła nam p. A.Dróbka-Rejmoniak, za co serdecznie jej dziękujemy!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA!

Autor: AHB