Konkurs na najładniejszy zeszyt z języka niemieckiego 13.06.2014

W piątek,  13.06.2014 odbyło się wręczenie nagród za pierwszy raz zorganizowany Konkurs na najładniejszy zeszyt z języka niemieckiego, który organizowany był dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej.

Na początku cieszył się dużym zainteresowaniem , lecz im bliżej było terminu oddania zeszytów, malała liczba chętnych, którym ich zeszyty wydawały się nie na tyle poprawne i schludnie prowadzone, aby można je było oceniać.

Ostatecznie zebrano 8 zeszytów od następujących uczniów: kl. 5b: Milena Marciniak, Oliwia Majewska, Amelia Perek, Martyna Nawrocka, Kacper Nowak, kl. 6b: Daria Walaszczyk, Wiktoria Ciszewska, Adrianna Rajs.

Wybór był bardzo trudny, gdyż wszystkie oddane do oceny zeszyty prowadzone były przez cały rok naprawdę sumiennie, poprawnie, czysto i…kolorowo, co też jest nie bez znaczenia. Ułatwia bowiem wyszukiwanie ważnych informacji i pozwala na skupienie uwagi na tym, co istotne w notatkach.

Po zaciętych weryfikacjach, z pomocą pani polonistki, wyłoniono zwycięzców, którym przekazano dyplomy oraz podarunki.

I miejsce: Amelia Perek

II miejsce: Daria Walaszczyk