„WOLNOŚĆ, KOCHAM I ROZUMIEM” Narodowe Święto Niepodległości

W wigilię Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole odbył się uroczysty apel upamiętniający odrodzenie się Polski.

Uroczystość uświetnili zaproszeni goście p. Jerzy Łukaszczyk zastępca Wójta Gminy Wagrowiec i p. Angelika Kosińska przewodnicząca Rady Rodziców.

Młodzież przygotowała montaż słowno-muzyczny pt. „Wolność, kocham i rozumiem”. W trakcie uroczystości zostały wręczone nagrody laureatom szkolnego konkursu „11 listopada Narodowe Święto Niepodległości” dla Wiktorii Pompały (I miejsce), Alana Skrzypka (II miejsce) i Kariny Sikorskiej (III miejsce). Fundatorami pięknych albumów było Koło Wągrowiec Gmina Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego.

Występowi artystów towarzyszył pokaz multimedialny wykonany przez absolewntów szkoły.

Uroczystość wraz z uczniami przygotowali: Janusz Sieroń, Joanna Kowalczewska, Bożena Maćkowiak, Danuta Kitkowska-Sieroń, Sylwia Broniewska, Beata krakowiak.

Autor: Danuta Kitkowska-Sieroń