Uroczystoć zakończenia roku szkolnego

24 czerwca 2022 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 i pożegnanie absolwentów.
Apel rozpoczął się od przekazania opieki nad sztandarem uczniom klas siódmych. Członkowie nowego pocztu złożyli ślubowanie, przyrzekając godnie reprezentować szkołę podczas uroczystości szkolnych i lokalnych.
Główną część uroczystości stanowiło wręczenie – przez Dyrektora szkoły p. Izabelę Wiśniewską –Prymusa Szkoły, Wiktorów, nagród książkowych, listów gratulacyjnych, dyplomów za wzorowe zachowanie i wysokie wyniki w nauce, wyróżniającym się uczniom oraz podziękowań dla rodziców.
Następnie ósmoklasiści zaprezentowali wzruszający program słowno-muzyczny, w którym wyrazili wdzięczność wychowawcom i nauczycielom. Wiele emocji dostarczyła piosenka „Ostatni dzień z naszą klasą”. Na zakończenie absolwenci otrzymali od uczniów klasy siódmej życzenia, pamiątkowe upominki.
Zwieńczeniem części artystycznej był zatańczony polonez przez uczniów klas ósmych.

Autor: Magdalena Sturma