Powrót dzieci do szkoły

Drodzy Rodzice!

Wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwany powrót naszych dzieci do szkoły. Będzie to z pewnością spore wyzwanie dla nauczycieli, rodziców, ale przede wszystkim dzieci.
Z tym wydarzeniem miesza się wiele uczuć. Z jednej strony będzie to radość, a z drugiej spory lęk i obawy. W związku z tym bardzo ważne w tym trudnym czasie jest wsparcie dzieci, przede wszystkim poprzez rozmowę i wzajemne zrozumienie.

Drogi Rodzicu pamiętaj bądź w tym czasie dla swojego dziecka wspierający, wyrozumiały oraz otwarty  na emocje i potrzeby dziecka.

Zachęcam do zapoznania się z infografiką oraz z artykułem zawierającym cenne wskazówki oraz odpowiedzi na ważne pytania związane z powrotem dzieci do szkoły.

Autor: Karolina Kaczmarek