Zakończenie roku szkolnego

Na nauce przez zabawę minął nam kolejny rok. Te wspaniałe 10 miesięcy jest już za nami.

Był to czas wzlotów i upadków, lepszych i gorszych dni, z których wyciągnęliśmy lekcje. Z żalem rozstajemy się z salami, paniami i zabawkami, do których wrócimy dopiero we wrześniu. Naszym Pszczółkom życzymy powodzenia w nowym miejscu. Nie żegnamy się z Wami, bo wiemy, że będziecie nas odwiedzać i jeszcze nie raz będziemy się z Wami bawić do utraty tchu. Jednak ze zniecierpliwieniem spoglądamy w przyszłość – WAKACJE. Mamy nadzieję, że będzie to czas wspaniałych przygód i niesamowitych doznań. Czas spędzony w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Czas zabawy do późnego wieczora i słodkiego snu do południa. Czas bezpiecznych wakacji!

Autor: JZ