FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ KLAS 1-3

W środę, 6 marca 2024r. uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w corocznym Festiwalu Piosenki Angielskiej.

Każda klasa zaśpiewała wspólnie jeden utwór, a drugi wykonywały chętne osoby.

Klasa 1 zaprezentowała piosenkę pełną ekspresji pt. „Shake your body!”, a wybrani uczniowie „Safari” o zwierzętach w Afryce.

Uczniowie klasy 2 wybrali utwór „My weather machine” o pogodzie, a później „I can try” o nauce nowych aktywności.

Natomiast klasie 3 spodobała się wesoła piosenka o robieniu zakupów pt. „Shopping at the market”. Drugi utwór poświęcony był różnym zawodom i nosił tytuł „The jobs song”.

Dodatkowo trzy uczennice tej klasy zaprezentowały stworzony przez siebie układ taneczny do piosenki w języku angielskim „Don`t let me down”, który bardzo nam się spodobał.

Na zakończenie przedstawiciele klas otrzymali pamiątkowe dyplomy, a dzieci słodycze ufundowane przez Radę Rodziców.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom festiwalu!

Autor: Aneta Hinzmann