Dnia Babci i Dziadka

24 stycznia 2024 roku na sali wiejskiej w Potulicach odbyło się spotkanie najmłodszych przedszkolaków ze swoimi babciami i dziadkami. Dzieci, z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowały specjalne występy, recytując wierszyki oraz śpiewając piosenki. Atmosfera była nasycona miłością i uznaniem dla starszych pokoleń. Babcie i dziadkowie byli wzruszeni zaangażowaniem swoich wnucząt i cieszyli się z możliwości spędzenia czasu razem podczas wspólnych zabaw.

To wyjątkowe wydarzenie zaszczyciła swoją obecnością pani dyrektor Szkoły Podstawowej w Żelicach- mgr Izabela Wiśniewska, która również w swoim imieniu złożyła serdeczne życzenia przybyłym gościom. Uroczystość nie tylko umożliwiła przedszkolakom okazanie wdzięczności i miłości dla swoich dziadków, ale także zacieśniła więzy rodzinne i przypomniała o znaczeniu tradycji i relacji między pokoleniami. Spotkanie z pewnością pozostanie w pamięci wszystkich uczestników na długo.

Autor: Agata Malewska