Jesteś tutaj: Start

List pożegnalny

2017-07-12

„Nic pewniejszego od śmierci. Nic bardziej niepewnego od jej godziny.”

Św. Antoni z Padwy

11 lipca 2017 roku odeszła od nas na zawsze nasza koleżanka – Ewa Kania – wieloletni pedagog, wychowawca i nauczycielka wychowania fizycznego.

Zakończenie roku szkolnego 2016/17 - klasy 1-3

2017-06-23

Zakończenie roku szkolnego 2016/17 - klasy 4-6 i I-III

2017-06-23

BAL GIMNAZJALNY klasy III

2017-06-14

Nareszcie przyszedł ten upragniony dzień, w którym chcieliśmy nieoficjalnie pożegnać się z murami szkoły, do której przez tyle lat uczęszczaliśmy.

Choć jest nas niewielu, postanowiliśmy zabawić się w dobrym stylu, tradycyjnie, na sali gimnastycznej i w towarzystwie naszych Rodziców.

Drzwi otwarte w Przedszkolu w Potulicach

2017-06-13

13 czerwca 2017 roku nasze przedszkole odwiedzili goście. Na powitanie przedszkolaki przygotowały występy: zabawy, piosenki i tańce, których nauczyły się w przedszkolu i które mają zachęcić dzieci i rodziców do uczęszczania na zajęcia w naszym przedszkolu. Wszyscy goście mogli zapoznać się z ofertą, którą proponuje Dyrekcja oraz Wychowawcy, we współpracy z Rodzicami.  Goście mogli zapoznać się także z budynkiem przedszkola po remoncie: przestronne sale, gabinet logopedyczny, kuchnie, łazienka dostosowana do potrzeb dzieci. Także bezpieczny plac zabaw, piaskownice, huśtawki, zjeżdżalnie. Dodatkowe zajęcia: zumba, język angielski. Wszystko to w miłej i rodzinnej atmosferze. Zaproszeni goście, szczególnie przyszli przedszkolacy, mogli wziąćć udział w zajęciach, zabawach i malowaniu twarzy. Mimo pogody, która niezbyt dopisała, wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci wracali do domów, z nagrodami i upominkami. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji!