62-113 Żelice, Żelice 14a
tel. 67 26 16 887

E-mail: sekretariat@spzelice.szkolnastrona.pl

I Wiosenny Bieg Przełajowy Gminy Wągrowiec

Dnia 03.04.2016r odbył się wiosenny bieg przełajowy w Rudniczu. Organizatorem tego eventu było Gminne Stowarzyszenie LZS Gminy Wągrowiec. Trasa biegu została wyznaczona w przepięknych zielonych i malowniczych terenach Rudnicza. Naszą szkołę reprezentowało liczne grono biegaczy - 30 SP i 43 G .

Każdy zawodnik, który ukończył bieg został nagrodzony medalem, a najlepsi w każdej kategorii dodatkowo pucharem. Organizatorzy zapewnili przede wszystkim słoneczną pogodę, również ducha, poczęstunek grillowy i słodkie przekąski.

Im Natalia Frąszczak kl.IIIb,               IIIm – Oliwia Majewska kl.Ib

Im -  Jacek Pałuka kl III , IIm -  Mikołaj Makowiecki kl.Ia , IIIm -  Michał Woźniak kl. II

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom !!!! BRAWO. Wszystkim sportowcom za udział, zaangażowanie i sportową walkę fair play, serdecznie dziękują nauczyciele WF, którzy byli z Wami, trzymali kciuki i sami startowali w konkurencji nordic  walking.

Autor: Z biegowym pozdro Z biegowym pozdrowieniem EK EK