62-113 Żelice, Żelice 14a
tel. 67 26 16 887

E-mail: sekretariat@spzelice.szkolnastrona.pl

Kibicuj z klasą – Lech kolejarz !!!

Dnia 06.03. 2016 grono entuzjastów i kibiców piłki nożnej z Zespołu szkół  (46 )wybrało się na mecz Lecha Poznań z Cracovią Kraków . Walka na boisku, przyjaźń na trybunach i zwycięstwo Lecha zadowoliły wszystkich amatorów tej dyscypliny

Lech Poznań pokonał Cracovię 2:1 w spotkaniu 26 kolejki Ekstraklasy. Mecz doskonale rozpoczął się dla Pasów, bowiem bramkę już w siódmej minucie zdobył Bartosz Kapustka. Dwie minuty później po bramce Darko Jevticia był już remis. Kolejorz zwycięską bramkę zdobył kilka minut przed końcem, a jej autorem był wprowadzony po przerwie Maciej Gajos.

Takie chwile na zawsze zostaną w pamięci. Opiekunami tego wyjazdy byli nauczyciele WF Ewa Kania, Grzegorz Należyty i Artur Woźniak prezes Stowarzyszenia Przyjazna wieś Żelice