IX Otwarte Mistrzostwa Poznania w Mini Siatkówce Puchar Kinder + Sport

Jaka piękna jest siatkówka, jaki piękny Kinder + sport, kiedy mnóstwo młodych adeptów sztuki siatkarskiej z rejonu wielkopolski spotyka się jednego dnia w Poznaniu, by w sportowej walce zmierzyć się z zawodnikami po drugiej stronie siatki. Taki dzień co roku organizuje Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej w Poznaniu o puchar Kinder + sport.

I właśnie taką rozkosz, niezapomniane chwile, doświadczenie po raz drugi przeżywają również nasi uczniowie z SP – chłopcy i dziewczynki, w kategorii czwórek siatkarskich.

Tegoroczne święto siatkówki odbyło się 13. 02.2016 – chłopcy i 14.02.2016 – dziewczynki w przepięknej hali Politechniki Poznańskiej przy ulicy Piotrowo 4

Pięć najlepszych drużyn z Mistrzostw Poznania w każdym roczniku awansuje do kolejnego etapu rozgrywek – ogólnopolskiego. Nam jeszcze daleko do tego awansu, ale małe sukcesy możemy zaliczyć na pozytywne myślenie o dalszym szkoleniu. Dodam, że gramy z takimi drużynami - potęgami jak: SP 4 Poznań, ZS z OS nr.5 Poznań, UKS Jedynka Września, SP nr. 9 Leszno, SP nr 70 Poznań I,  SP nr.2 Nowy Tomyśl.

Graliśmy w składzie chłopcy: Jakub Felsman, Jakub Konwiński, Maciej Szudrowicz, Kacper Wachowiak, Kacper Goździk, Miłosz Ślesiński

Dziewczynki: Nikola Chrzempa, Wiktoria Konwińska, Marta Ciesielska, Zuzanna Ślęzak, Julia Kliszewska.

Moi kochani siatkarze macie wielkie szczęście być w takim gronie, tak trzymać!!!

Autor: Z siatkarskim pozdrowieniem EK