Ferie na sportowo

Tegoroczne ferie zapoczątkowaliśmy wyjazdem do Aquaparku w dniu 16.01.2016. Chętnych na zabawy w wodzie było dwudziestu ośmiu uczniów z SP z klasy szóstej i czwartych, honoru Gimnazjum broniła Dagmara Włuka z IA.

Kolejną atrakcją były rozgrywki mini piłki siatkowej z cyklu „ Szkolnych Mistrzostw w Piłce Siatkowej Chłopców i Dziewcząt” w dniu 20.01.2016.  W wyniku sportowej rywalizacji na boisku zwycięstwo wywalczyła Asseco Resovia Rzeszów ( Jakub Felsman, Jakub Patelski, Miłosz Ślesiński i gościnnie Krystian Kaczmarek ), drugie miejsce zajęła drużyna Zagrywaczy ( Maciej Szudrowicz, Jakub Konwiński, Martin Kryszkowski, Dawid Kułacz), trzecie Bambinos ( Zuzia Ślęzak, Julia Kliszewska, Nina Marczak, Jakub Dębowski, Kamila Kaczmarek ), a czwarte Bars and Melody ( Nikola Chrzempa, Wiktoria Konwińska, Marta Ciesielska, Kacper Goździk. Gratulujemy oprócz zwycięzcom tym wszystkim, którym chciało się przyjść i spędzić chociaż trochę ferie na sportowo.

Autor: EK