24. Finał WOŚP Mierzymy wysoko!

XXIV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żelicach

10 stycznia 2016 r. już po raz dziewiąty Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Zespole Szkół w Żelicach. W tym roku zbieramy środki pieniężne podczas finału, którego tematem było: „Mierzymy wysoko ! Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów”.

W tym roku 30 wolontariuszy wspieranych przez swoich rodziców i opiekunów kwestowało na rzecz WOŚP zbierając kwotę 6 696, 07 zł. W ciągu dziewięciu kolejnych Finałów WOŚP wolontariusze z Zespołu Szkół w Żelicach zebrali ponad 63,5 tys. zł.

W imieniu Sztabu WOŚP w Żelicach dziękuję rodzicom, opiekunom, a przede wszystkim wolontariuszom: Patrycji Antosiak, Jakubowi Bejm, Ricie Borkowskiej, Alicji Bykowskiej, Wiktorii Ciszewskiej, Erykowi Dybowskiemu, Kamilowi Foińskiemu, Michałowi Foińskiemu, Amelii Jeska, Aleksandrze Kabat, Aleksandrze Krawieckiej, Maciejowi Kuliberdzie, Wiktorii Lemańskiej, Wiktorii Marczak, Zuzannie Nowak, Jagodzie Nowak, Joannie Nowak, Hubertowi Osiejewskiemu, Ewie Piątkowskiej, Urszuli Pisarek, Adriannie Rajs, Annie Sieroń, Stanisławowi Sieroń, Aleksandrze Tomczak, Eryce Urbańskiej, Darii Walaszczyk, Dagmarze Włuka, Michałowi Woźniakowi, Angelice Wróblewskiej, Maciejowi Wróblewskiemu.

Dziękuję Radzie Rodziców Zespołu Szkół za ufundowanie słodkich upominków dla wolontariuszy.

Dziękuję również członkom sztabu p. Bożenie Maćkowiak , p. Grażynie Pachowicz, p. Hannie Uniejewskiej i p. Januszowi Sieroń za pomoc w organizacji tegorocznego finału.

Dziękuję za chęć bycia z nami, pozdrawiam i już dziś zapraszam na XXV Finał.

Szef Sztabu Danuta Kitkowska-Sieroń

Autor: Danuta Kitkowska-Sieroń