Ogłoszenie o naborze na stanowisko psychologa szkolnego

Zespół Szkół w Żelicach poszukuje psychologa.

Wymiar zatrudnienia:

6,5 godziny – psycholog szkolny

Wymagania niezbędne:

• posiada obywatelstwo polskie,
  • posiada wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie zawodowe – minimum 2 lata,
  • spełnia warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania zawodu
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,
  • nie była karana za przestępstwo umyślne oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne,
  • przestrzega podstawowych zasad moralnych.

Wymagane dokumenty:

• list motywacyjny CV z opisem przebiegu pracy zawodowej,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
    • kserokopie świadectw potwierdzających przebieg pracy zawodowej,
    • kserokopia dokumentu potwierdzającego tożsamość – dowód osobisty,
    • oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwo umyślne oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne,
    • oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) w celu przeprowadzenia naboru na stanowisko psychologa .
  • Termin i miejsce składania dokumentów:

1. Oferty należy przesyłać pocztą na adres Zespół Szkół, Żelice 14a; 62-100 Wągrowiec; w terminie: do dnia 10 sierpnia 2015 r.

2. Dokumenty, które wpłyną po upływie tego terminu nie będą rozpatrywane.

3. Informacja o wynikach naboru zostanie opublikowana na stronie internetowej szkoły,

4. Dokumenty osób niezakwalifikowanych na ww. stanowisko można odbierać do 30 września 2015 r., (dokumenty nieodebrane zostaną komisyjnie zniszczone).

p.o. Dyrektora
Zespołu Szkół w Żelicach