Aquapark do zobaczenia

Ostatnia kolejka Aquaparku odbyła się 07.06.2014 w licznym 48 osobowym składzie uczniów i siedmiorga opiekunów. Gospodarzami tej edycji była klasa  4a i 3 z Rudnicza.

Uczniowie nasi powoli stają się zapaleńcami pływania, doskonale orientując się w całym obiekcie Aquaparku. Podsumowując projekt „Aquapark” możemy stwierdzić, że każdy uczeń z naszej szkoły był przynajmniej jeden raz na basenie, rekordziści, a tacy też  byli mają  sześciokrotny pobyt. I właśnie oni dostrzegają największe korzyści z pływania. Mówi się, że każda aktywność fizyczna ma swoje zalety, ale pływanie ma ich chyba najwięcej: zdrowe ciało, znakomita kondycja, równomiernie rozwinięte mięśnie. Pływanie ponadto pozwala szybko spalać wiele kalorii, a odbywa się to w przyjemny sposób. Ruch w wodzie przynosi korzyści nie tylko dla figury, ale i dla zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Specjaliści zalecają pływanie na kręgosłup i na stres, jednak jego zalet jest znacznie więcej. Pływanie, przede wszystkim jest PASJĄ wielu aktywnych ludzi. Może stać się również Twoim hobby, czego życzę Wam z całego serca. Nie mówimy żegnaj, a do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym.

Autor: EK