Dzień Matki i Dzień Dziecka

Kim jest Matka? Matka to postać pełna miłości i bezgranicznego poświęcenia, dobroci, szlachetności, oddania i życzliwości.

Choć w dzisiejszym świecie często Nasze Mamy są zagonione i zapracowane, zmęczone i wyczerpane, znalazły czas. Chcąc podziękować za Ich dobroć i troskę dnia 30 maja 2014r. zaprosiliśmy Mamy, z okazji Ich Święta, na program artystyczny. Każde dziecko zaprezentowało krótki wierszyk lub życzenia. Nie zabrakło też pięknych piosenek o mamie i rodzinie. Dzieci wręczyły wykonane przez siebie laurki i upominki. Przy kawie i słodkościach Nasze Mamy miło spędziły czas.

Tego samego dnia, nasze panie i rodzice, zorganizowali dla nas Dzień Sportu z okazji Dnia Dziecka. Braliśmy udział w zawodach – wyścigi rzędów – oraz w piłkę nożną. Nie zabrakło też pysznych, domowych wypieków, kiełbaski z grilla, a nawet lodów od pana sołtysa.

Dziękujemy za udostępnienie świetlicy wiejskiej do występów oraz placu i boiska do zabaw.