VI Powiatowy Konkurs Historyczny

W dniu 14 grudnia 2010 r. w Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Zespole Szkół w Żelicach odbył się VI Powiatowy Konkurs Historyczny pt.: „Życie i twórczość Adama Mickiewicza”. W konkursie wzięli udział uczniowie z pięciu gimnazjów Powiatu Wągrowieckiego. Finalistami konkursu zostali:

- I miejsca Patrycja Uniejewska z Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Zespole Szkół w Żelicach,

- II miejsca Marta Szmyra z Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Skokach,

- III miejsca Paulina Paszkiewicz z Gimnazjum Nr 3 Gminy Wągrowiec im. Henryka Sienkiewicza w Rąbczynie.

Konkurs odbył się pod Honorowym Patronatem Panów Michała Piechockiego Starosty Wągrowieckiego, Pana Przemysława Majchrzaka Wójta Gminy Wągrowiec, Pana Stanisława Wilczyńskiego Burmistrza Miasta Wągrowiec, którzy ufundowali również nagrody.